Солодкі смакові добавки для попкорну та цукрової вати

Солодкі смакові добавки для попкорну та цукрової вати

70 грн — при замовленні від 10 кг

В наявності

К-сть
Про цей товар
Характеристики
Відгуки (0)

Харчові добавки-глазурі для попкорну і солодкої вати

У нас можна купити солодкі смакові добавки-глазурі для попкорну та цукрової вати з наступними смаками: карамель, шоколад, вишня, апельсин, банан, фундук, манго, яблуко.

Порошкоподібні солодкі смакові добавки-глазурі для попкорну та солодкої вати від компанії «Світ Попкорну» нададуть вашому продукту привабливого зовнішнього вигляду та відмінного якісного смаку, що, безсумнівно, допоможе вам збільшити продажі попкорну та солодкої вати. Також, що важливо, наші смакові добавки мають доступні ціни завдяки власному виробництву.

Харчові добавки для солодкого попкорну та цукрової вати від «Світ Попкорну» – це сухі порошкоподібні (гранульовані) премікси з барвниками та різноманітними смаками. Також добавки містять антипригар, завдяки якому попкорн не пригорає під час приготування. Наші смакові добавки виготовляються на сертифікованому виробництві. Вся сировина, яка використовується у виробництві, дозволена до застосування в харчовій промисловості і відповідає гігієнічним вимогам безпеки харчових продуктів, що підтверджується санітарно-епідеміологічними висновками і посвідченнями якості.

Характеристики

Виробник

«Світ Попкорну»

Смак

карамель, шоколад, вишня, апельсин, банан, фундук, манго, яблуко

Склад

ідентичні натуральним харчові смакові добавки, натуральні харчові барвники, цукор, антипригар

Вага упаковки

1 кг

Відгуки

Додати відгук

Відгуків поки немає. Залиште відгук першим!