Попкорн як бізнес для торгових точок

Попкорн як бізнес для сезонних і виїзних торгових точок, а також для організаторів свят

Який бізнес не вимагає великого стартового капіталу і приносить 300-400% прибутку? Бізнес з продажу попкорну!

Почати такий високорентабельний бізнес можна, маючи в кишені незначну суму. Збувати готовий попкорн можна на сезонних точках продажів, ярмарках, дитячих святах, концертах, в розважальних комплексах, парках тощо.

Вибір місця для продажу попкорну

Мінімальна площа, необхідна для продажу попкорну, становить 1 м кв. Цього цілком достатньо для установки спеціальної вітрини та роботи обслуговуючого її продавця.

Що Вам буде необхідно для попкорн-бізнесу

Для торгівлі попкорном Вам всього-навсього знадобляться: тепловая вітрина для попкорну (одно-, дво- або трьохсекційна), готовий попкорн (бажано різних смаків), лопатка і стакани.

Теплова вітрина для попкорну

Теплову вітрину для попкорну – прозорий апарат, який буде зберігати попкорн завжди свіжим і смачним – можна встановити на вже існуючу точку продажу або відкрити нову. Просто засипаєте готовий попкорн у вітрину і продаєте з неї, використовуючи як упаковку спеціальні стакани для попкорну. Теплова вітрина споживає мінімальну кількість електроенергії – 100-200 Ватт, що співрозмірно з використанням звичайної лампи розжарювання. Продаж попкорну з вітрини буде зручним для Вас, а купівля – зручною і приємною для клієнта.

Готовий попкорн

Головною особливістю даного бізнес-плану попкорн-торгівлі є використання вже готового попкорну різноманітних смаків замість необхідності купувати апарат для виробництва попкорну (а якісний і довговічний апарат коштує досить дорого), що істотно збільшує рентабельність і в рази знижує собівартість організації бізнесу з продажу попкорну. Замовити готовий попкорн з різними смаками за найвигіднішою в Україні ціною Ви можете у нас.

Упаковка для попкорну

Не варто наводити багато аргументів на користь того, що для успішного продажу попкорну його треба правильно подати. Для цього необхідна якісна, приваблива і яскрава упаковка. Вона повинна прикрашати візок або торгову точку і привертати увагу покупців. В даний час існує велика кількість різноманітних упаковки для попкорну. Найпоширенішою є паперові стакани об’ємом від 24 до 170 грамів. Якщо точка з продажу попкорну невелика, то найкраще використовувати не тільки стакани, але і паперові пакети, оскільки вони не займають багато місця і дешевші.

Формування ціни на попкорн

Розраховується собівартість попкорну із суми, витраченої на покупку готового попкорну, транспортування, оренду торгової точки і заробітну платню продавцю. Найчастіше останній показник складається з відсотка від виручки. Визначивши собівартість, можна переходити до розрахунку ринкової ціни продукту.

Розрахунок стартового капіталу для попкорн-бізнесу

Як вже говорилося вище, для організації однієї точки з продажу попкорну Вам будуть потрібні теплова вітрина, готовий попкорн і упаковка. Якщо враховувати середню вартість всіх складових, то вітрина обійдеться Вам в суму від 2500 до 5100 грн., готовий попкорн з різними смаками (100 порцій по 0.7 л) – в суму від 583 грн. до 817 грн. і 100 стаканів по 0.7 л – у 120 грн.

Таким чином для початку бізнесу з продажу попкорна Вам потрібно буде вкласти від 3200 до 6000 грн. Дана сума при рентабельності в 300-400% окупиться Вам у найкоротший термін. Почати такий бізнес, враховуючи низькі затрати на його організацію, може фактично кожен.